Аксесуари до телефонів

199грн
149грн
Показати ще 15

Розширте функціонал свого смартфону на максимум!

Техніка з кожним днем розширює свої можливості та дозволяє користувачам суттєво полегшити щоденні справи. Саме тому смартфони стали дуже популярними серед покупців. Міні-гаджети робить життя комфортнішим! Тепер музика та камера завжди с вами. Асортимент аксесуарів для смартфонів поповнюється на кожному етапі розвитку сучасних технологій. Телефон це не просто засіб зв’язку. Сьогодні це цілий світ який можна вигідно доповнити чи розширити додатковими функціями.

Більше можливостей для смартфонуКупити аксесуари для смартфону можна в нашому інтернет-магазині, оскільки таким чином ви економите свій час. Вам не потрібно іти в магазин та вибирати потрібний пристрій чи аксесуар там. Також в інтернет-магазин набагато ширший асортимент продукції. Всі аксесуари можна поділити на декілька категорій:

  • Візуальний напрямок – дозволяє показати індивідуальність власника
  • Функціональне доповнення – розширення можливості гаджета

Велика різноманітність

Дуже популярними аксесуарами залишаються карти пам’яті, оскільки потреба в кількості місця на смартфоні для зберігання файлів. Карті бувають різного об’єму починаючи з 8 ГБ. При виборі карт звертайте увагу не лише на технічні показники, але і на виробника. На ринку прекрасно себе зарекомендували компанії Kingston, SavDisk і Transcened.

Щоб зберегти приємний вигляд смартфона на довгу, пропонуємо купити чохол, скло чи плівку для захисту дисплею.

Навушники, портативні колонки, підсилювачі та докстанції в комплекті зі смартфоном повністю заміняють плеєр. Ви будете прослуховувати аудіо файли в будь-якому місці в будь-який час. Також залишаються популярними блютуз-гарнітури, оскільки це зручно при керуванні автомобілем чи виконанні інших важливих справ. Доповнити останній можна зручними тримачами для смартфонів.

В магазині Вухо.ком також можна придбати кабелі та зарядні пристрої, оскільки саме ці аксесуари дуже часто виходять з ладу. Якщо ваш телефон працює від одного заряду зовсім не довго, це не означає, що його потрібно замінити. Можна купити портативну батарею, вона відновить заряд гаджета декілька раз.

Вузькоспеціалізовані аксесуари, наприклад фітнес-трекери, дозволяють слідкувати за своєю активністю протягом дня. Спеціальний додаток на смартфоні виводить всю інформацію в зручному для читання форматі. Ще один відносно новий товар – смарт-годинник. Він дозволяє не просто зручно слідкувати за часом, а і відповідати на дзвінки чи смс-повідомлення.

Замовити аксесуари для смартфонів можна в нашому магазині. Доставка доступна по всій Україні. Також можна забрати аксесуари в наших магазинах. Заповніть заявку на нашому сайті й наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.