ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

Bluetooth колонки

349грн
299грн
329грн
299грн
459грн
429грн
649грн
649грн
649грн
399грн
349грн
699грн
Показати ще 12

Bluetooth колонки

 

Bluetooth колонки стали невідємною частиною нашого повсякденного життя.

Портативна, безпровідна Bluetooth акустика дозволяє з комфортом прослуховувати аудіофайли будь-якого формату, отримавши при цьому якісний глибокий звук.

Однією з найбільших переваг Bluetooth колонок – це їх невеликі габарити. Саме задяки їм є можливість взяти музику з собою будь-куди – у подорож, на прогулянку, роботу чи навчання.

Завдяки високій автономності і безпровідному підключенню сучасні Bluetooth колонки можна розмістити у будь-якому зручному місці, що дозволяє прослуховувати музику з максимальним комфортом.

Оригінальні форми та круті дизайнерські рішення Bluetooth колонок дозволять Вам виділятись з натовпу і залишатись у центрі уваги будь-якої вечірки.

Завдяки безпровідним технологіям Bluetooth колонки можна швидко з’єднати з будь-яким гаджетом. Така акустика може стати чудовою альтернативою колонкам з дротовим з’єднанням для ваших персональних комп`ютерів чи інших пристроїв.

Більшість сучасних Bluetooth колонок мають ряд приємних особливостей які будуть корисними у повсякденному житті: спікерфон (вмонтований у колонку мікрофон, який дозволяє відповідати на вхідні дзвінки), WiFi, еквалайзер, FM-радіоприймач, захист від води та пилу, наявність кольорової підсвітки, панорамний звук (відтворення звуку на 360 градусів). Навіть маленькі Bluetooth колонки можуть похвалитись високою автономністю – до 5 годин роботи в режимі активного прослуховування музики.