ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

Чохли для мобільних телефонів

Показати ще 12 продукти 3

Чохли для мобільних телефонів

Чи варто ризикувати і носити телефон без чохла? Звичайно, що ні. Користуватись «незахищеним» девайсом може дозволити собі лише людина з міцними нервами.

Чохли для смартфонів в наш час – це не примха чи данина моді. Також в жодному випадку це не зайві витрати, адже наслідки від падіння чи удару пристрою без футляру обходяться набагато дорожче.

6 причин, чому варто купити чохол для смартфона:

  • Пріоритетність дизайну пристрою

Сучасні телефони не такі вже й витривалі, як гаджети попередніх років (пригадуєте незнищенну Nokia 3310?)Вся справа в погоні за інноваційним дизайном: виробники конкурують у розробці все  легших телефонів, жертвуючи при цьому довговічністю та міцністю окремих компонентів. Ну а тонший телефон – це, зрештою, тоншийекран, тому без чохла не обійтись.

  • Безпека чутливих частин смартфона

Хороший чохол спроектований з метою збереження належного стану екрану та корпусу телефону. Все залежить від того, який саме захист ви виберете: комплексний (наприклад, чохол книжка для смартфонів) чи частковий (наприклад, чохол типу бампер).

  • Схильність до подряпин

 Безумовно, мобільні девайси – це не мильні бульбашки, які тріскають від дотику до твердої поверхні. Більшість з них виготовляються з міцного металу, пластику або скла GorillaGlass. Та варто пам’ятати, що навіть такі пристрої можуть легко подряпатись, перебуваючи в кишені чи сумці. Чохол точно захистить від цієї неприємної загрози.

  • Захист в будь-якому місці

Тримаючи телефон практично 24 години на добу біля себе, рано чи пізно смартфон стане жертвою непристосованого користування (наприклад, впаде у ванній кімнаті чи у спортзалі). Чохол – те, що вбереже ваш смартфон від небажаних наслідків.

  • Багатофункціональність аксесуарів

Сучасні чохли виконують не тільки захисну функцію. Наприклад, в той же час вони можуть бути візитницями, гаманцями та навіть зарядними пристроями.

  • Винятковість

Безліч людей користуються такою ж моделлю смартфона як у вас. Чохол – одна з можливостей виділитись з натовпу, проявити свою особистість. Телефон в оригінальному чохлі не тільки привертає увагу, але й має практичне використання – може допомогти ідентифікувати пристрій в разі його втрати.

Найпопулярніші види чохлів:

  • бампер – компактна рамка, що захищає лише бічні сторони корпусу смартфона;
  • накладка – чохол, що захищає задню та бокову сторони корпусу телефона;
  • чохол-книжка – панель, що відкривається вбік по аналогії з книгою. Деякі моделі мають спеціальне віконечко для екрану;
  • фліп-чохол – панель, що відкривається не вбік, а униз (по аналогії з блокнотом).

Окремо слід згадати про протиударні та водонепроникні чохли. Перші підходять для занять наземними видами спорту, подорожей та інших ситуацій, де є високий ризик падіння смартфону, другі – для занять водними видами спорту, морських подорожей та інших ситуацій, де є ризик проникнення в телефон вологи.

Щодо матеріалів, для виготовлення чохлів використовують: шкіру, шкірзамінник, силікон, резину, пластик, тканину, дерево, метал та термопластичний поліуретан Також зустрічаються комбіновані варіанти.