Дата кабелі

Знижка
70
грн
129грн
59грн
Показати ще 15

Дата кабелі та AUX-кабелі для смартфонів

Аксесуари для смартфонів дозволяють не лише розширити функціонал гаджета, а і підтримують уже набуті можливості пристрою. Без дата кабелів не зможе обійтись будь-який власник телефону чи планшету. Життя сучасної людини неможливе без спілкування в соціальних мережах чи фотографій. Всі файли важко зберігати на смартфоні завжди. Саме тоді в пригоді стають кабелі для синхронізації та іншими пристроями.

Дата кабелі та їх різноманітність

Дата кабелі – це аксесуари, які дозволяють установити з’єднання між різними видами техніки. Вони дозволяють підключати смартфон та планшет до ноутбука чи комп’ютера. Такого типу кабелі забезпечують більшу швидкість передачі інформації в порівнянні з Bluetooth або Wi-Fi.

Дата кабелі для мобільних телефонів використовуються для перегляду відео чи фотографій на великому екрані телевізора чи комп’ютера. Також таким чином смартфон можна використовувати як роутер для ПК.

Виробники пропонують декілька видів кабелів такого типу: синхронно-зарядний, мультикабель та з перехідником. Перший є дуже поширеним, оскільки з його допомогою можна легко швидко та легко зарядити батарею смартфона та планшета від ПК водночас, коли будуть передаватись файли.

Більшість смартфонів укомплектовані портами USB. Але є окремі бренді, наприклад Apple, які мають свої фірмові роз’єми. iPhone та iPad не можна заряджати звичайними дата кабелями. Існують кабелі універсальні перехідники. На одному кінці є USB роз'єм, а на іншому конектор для iPhone.

Мультикабель, як зрозуміло з назви, є найбільш функціональним варіантом. З одного боку він має USB інтерфейс, але на іншому кінці може бути декілька конекторів для різних цифрових девайсів.

Інтерфейси для підключення

Еволюція технологій відображається на здавалося б звичних інтерфейсах. З’являються все нові та нові способи підключення.  Наприклад, кабель Micro USB, сьогодні практично всі гаджети мають саме такий з’єднання. Він відрізняється компактність, але водночас з високою швидкістю передачі даних.

USB Type-C дуже популярна версія традиційного кабелю. Перехідник такого типу симетричної форми. Швидкість передачі даних в кілька разів перевищує попередні покоління. Кабель Lighting спеціально розроблений для продукції бренду Apple.

Замовляйте аксесуари в інтернет-магазині Вухо.ком. Замовлення можна оформити декількома способами, якщо у вас виникають питання стосовно аксесуару чи умов доставки, заповніть форму зворотнього зв'язку та очікуйте дзвінок від менеджера.