ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

IPad

14 799грн
33 999грн
16 999грн
22 499грн
21 499грн
26 999грн
14 999грн
14 999грн
18 498грн
18 499грн
18 498грн
10 999грн
13 999грн
Показати ще 12 продукти 3

Планшет Ipad

Постійний розвиток власної продукції та випуск нових моделей – чинники, що зумовлюють стале зростання продажів планшетів компанії Apple, незважаючи на своєрідний занепад цієї ніші ринку в цілому. Перш за все, користувачі цінують їх за великі можливості операційної системи, стабільну роботу та високу якість виконання. Важливо відзначити, що планшети американського гіганта доступні на ринку в багатьох конфігураціях, тому ви з легкістю можете обрати пристрій, що як найкраще відповідає вашим вимогам та очікуванням.

Чому все-таки варто надати перевагуi Pad?

  • Обумовлене співвідношення ціна/якість

Без сумнівів, iPad – найкращий планшет, адже навіть моделі кілька річної давності легко втирають носа навіть самим новим конкурентним флагманам. Більше того, через рік ваш Айпад буде працювати так само оперативно, як і спочатку. Тому зовсім не дивно, що ідеальне поєднання програмного та апаратного забезпечення має досить високу вартість.

  • Батарея

Гарантовані «10 годин роботи» - фірмова особливість не лише Ipad 4(Айпад 4), а й усіх інших моделей планшетів Apple. Тривалий та передбачуваний час роботи приладу від батареї – обов’язкова характеристика для усіх поколінь пристроїв цієї категорії, незважаючи на все нові й нові виклики, що з’являються перед розробниками бренду.

  • Програмний софт

В Купертинодосі чітко дотримуються різниці між смартфонами та планшетами. Навіть додатки для AppStore розробники створюють окремо для iPad та окремо для iPhone, а не розтягують смартфонні версії  на дисплеї планшетів, як це роблять конкуренти. Вас очікує багатий асортимент різноманітних додатків для виконання будь-яких завдань: офісні задачі, редагування фото, музика, відео, ігри – будь-що на ваш смак та потребу.

  • Підтримка

Дуже вагомий аргумент в сторону iPad – можливість свіжого оновлення iOS-прошивки навіть моделей кількарічної давності. При цьому, зауважте, планшет справді оновлюється, не перетворюючись на безпорадну купу скла та алюмінію.

  • Безпека

Вже роками iOS продовжує залишатись самою захищеною операційною системою. Неможливість встановлення шкідливого ПО захищає користувацький гаджет, в даному випадку iPad, від вірусів та хакерських атак.

Поки що iPad багатьма сприймається ще виключно як пристрій для споживання контенту. Але планшети Apple на голову вищі конкурентів, оскільки можуть використовуватись як повноцінний робочий інструмент.

Для журналістів, фотографів, художників, сценаристів, письменників та людей десятків інших професій «яблучний» планшет вже зараз може стати основним пристроєм. Ситуація, яку важко було собі уявити ще якихось три-чотири роки тому, поступово втілюється в реальність, а в майбутньому взагалі стане нормою.