Alcatel представили одразу 4 бюджетних смартфона за ціною від $66!

Alcatel представили одразу 4 бюджетних смартфона за ціною від $66!

 

   Компанія TCL, якій належить торгова марка Alcatel, представили одразу 4 нових бюджетних смартфона. Найдешевша версія новинки Alcatel 1B обійдеться користувачам всього лиш у $66!

   Alcatel 1B, що функціонує на базі операційної системи Android Go коштує всього лиш $ 66. Апарат побудований на базі чотирьох ядерного процесора від MediaTek, оснащений 2 ГБ оперативної пам'яті і 5,5-дюймовим IPS дисплеєм з роздільною здатністю Full HD. Смартфон отримав виділену фізичну кнопку для запуску Google Assistant.

   Його старша версія Alcatel 1V отримала аналогічний дисплей і процесор, подвійну камеру з розширенням 13 і 5 Мп і таку ж саму, фізичну кнопку для виклику Google Assistant. Ціна гаджету складатиме $88.

   Alcatel 1S отримав потрійну камеру з основний 13 Мп сенсором, 5 Мп широкоформатним об’єктивом та 2 Мп макросенсорм. У смартфону все та ж «начинка», що у попередніх двох версій пристрою, однак процесор отримав 8 повноцінних ядер. Ціна Alcatel 1S складає $110.

   Найдорожчим, серед представлених смартфонів став Alcatel 3L. Смартфон отримав 6,22 дюймовий LCD дисплей з роздільною здатністю Full HD+. Новинка отримала 48 Мп основний модуль камери, 5 Мп широкоформатник та 2 Мп макросенсор. Фронтальна камера має розширення 8 Мп. Пристрій побудовано на базі 8-ми ядерного процесору з 4 Гб оперативної та 64 Гб внутрішньої пам’яті, а його ціна складатиме $155.