Amazfit GTR – розумний годинник від Xiaomi з NFC та автономністю до 24 днів!

Amazfit GTR – розумний годинник від Xiaomi з NFC та автономністю до 24 днів!

 

   Компанія Huami, дочірній бренд китайського гіганта Xiaomi, представили нову модель розумного годинника Amazfit GTR преміум класу.

   Amazfit GTR представлено у двох варіантах – стандартному з 42 міліметровим дисплеєм з діагоналлю 1,2 дюйма (354 х 354 точок) та 47 міліметровим дисплеєм з діагоналлю екрану 1,39 дюйма (390 х 390 точок). Не залежно від діагоналі у годиннику використовується AMOLED матриця та захисне скло Gorilla Glass третього покоління.

   Годинник оснащено шести осьовим акселерометром, тьох осьовим геомагнітним сенсором, біоптичним датчиком (Bio Tracker PPG для вимірювання серцевого ритму) та датчиком тиску. Для навігації в годинку є модулі GPS та GLONASS. Серед стандартних функцій Amazfit GTR має крокомір, функцію виміру спалених калорій, підрахунок пройденої відстані та 12 різних спортивних режимів, серед яких плавання, катання на лижах, спортивна ходьба, біг, заняття у тренажерному залі. Годинник повністю водонепроникний і витримує занурення на глибину до 50 метрів протягом 30 хвилин. Серед корисних функцій також можна виділити підтримку модуля безконтактних платежів NFC та Bluetooth 5.0.

   Модель стандартного розміру (1,2 дюйми) отримала акумулятор ємністю 195 мАг, який забезпечує роботу пристрою протягом 12 днів у режимі активного використання та 34 дні у базовому режимі. Версія з діагоналлю 1,39 дюймів має акумулятор ємністю 410 мАг, який здатний забезпечити роботу пристрою до 24 днів у режимі активного використання та до 74 днів у базовому режимі.

   Матеріал корпусу годинника можна вибрати під замовлення – сплав алюмінію (36 г), титан (40 г) та нержавіюча сталь (48 г).