Apple представила нові Powerbeats Pro

Apple представила нові Powerbeats Pro

   Не встигли оговтатись від анонсу Airpods 2.0? Apple знову тішить шанувальників якісного звуку та бездротових новинок. Beats by Dr. Dre – дочірня компанія Apple презентувала нову модель повністю бездротових навушників Powerbeats Pro, які зможуть задовільнити потреби найвибагливіших меломанів та спортсменів.

   Завдяки інтеграції між розробниками Apple і Beats нові навушники отримали максимальну якість звучання та час автономної роботи, а ергономічний дизайн не дозволить навушникам надійно закріпитись у вушній раковині і не випадати під час занять спортом чи активного відпочинку.

   Серед основних особливостей новинки можна виділити наступне:

  • Акумулятори які забезпечують 9 годин неперервної роботи кожного з модулів, а з допомогою кейсу час прослуховування аудіо можна збільшити до вражаючих 24 годин!
  • Захист навушників від пилу та вологи.
  • Завушні дужки з регульованими фіксаторами, що дозволяють максимально комфортно використовувати навушники.
  • Потужний збалансований звук з шумоізоляцією та динамічним діапазоном.
  • Підтримка технологій Bluetooth Class, яка забезпечує збільшення зони підтримки сигналу та надійність з’єднання.
  • Голосове управління помічником “Siri” та функція розпізнавання голосу.
  • Модулі управління навушниками знаходяться на кожному з них.

   Також новинка підтримує функцію швидкої зарядки Fast Fuel, що дозволить навушникам функціонувати 4,5 години всього лиш за 15хв зарядки.

   Як і Airpods, Powerbeats Pro можна використовувати обидва навушника незалежно один від одного, обидва модулі підключяться до вашого пристрою окремо один від одного.

   Powerbeats Pro представлені у чотирьох кольорах: Чорний, Білий, Темно-синій і Темно-зелений.

   Продажі новинки стартують вже в травні у Європі, США та Австралії. У інших країнах вихід заплановано на літо-осінь цього року.