Apple представили новий iPod Touch з підтримкою AR та 256 Гб пам’яті.

Apple представили новий iPod Touch з підтримкою AR та 256 Гб пам’яті.

 

   Нещодавно компанія Apple вирішила потішити всіх шанувальників портативної музики та випустили оновлену версію плеєра iPod touch 7.

   Нагадаємо, що попереднє, шосте покоління пристроїв, вийшло ще влітку 2015 року. Новинку оснастили оновленим процесором А10 Fusion (даний процесор використовується в моделях iPhone 7), що дозволило збільшити продуктивність пристоюю і дозволить власникам новинки грати у більш сучасні ігри та запускати більше додатків одночасно. Плеєр також отримав підтримку AR та Group FaceTime.

   Плеєр отримав Retina дисплей діагоналлю 4 дюйма, на якому чудово видно усі деталі на ваших фото чи відеоматеріалів, а підтримка AR дозволяє запускати на пристрої більш деталізовані та просунуті ігри та додатки. І все це на плеєрі товщиною 6 мм. Операційною системою iPod touch 7 стала iOS 12.

   Ціна новинки варіюється залежно від комплектації пам’яті. Так пристрій з 32 Гб можна придбати від 199$, 128 Гб за 299$ та топову версію на 256 Гб за 399$. Справедливим буде відмітити, що старша версія iPod 7 touch майже не відрізняється за ціною від iPhone 7, який можна придбати в офіційному магазині Apple.