Дочекалися: Xiaomi Mi Band 4 офіційно надходить у продаж 14 червня!

Дочекалися: Xiaomi Mi Band 4 офіційно надходить у продаж 14 червня!

  Сьогодні (11.06.2019), китайська компанія Xiaomi офіційно представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 з AMOLED дисплеєм та NFC.

  Новинка отримала на 40% більший дисплей, на відміну від попередньої версії, з кольоровою AMOLED матрицею та 2,5 D ефектом дисплею. Діагональ екрану гаджету складає 0,95 дюйма з розширенням 240х120 точок. Завдяки AMOLED матриці, розробникам вдалось значно покращити інтерфейс пристрою, що дозволить власникам гаджету вибрати один із 380 зовнішніх виглядів циферблату.

   Також гаджет отримав оновлену версію Bluetooth 5.0 BLE, яка більш економічно використовує ресурси батареї. Корпус браслету отримав захист від води та пилу стандарту 5ATM і дозволяє занурюватись із браслетом на глибину до 50м!

   Ще одною приємною фішкою у Xiaomi Mi Band 4 стала наявність голосового помічника Xiao AI з допомогою якого можна викликати будь-які доступні функції гаджету (режими тренування, увімкнути музику, оплатити рахунок через модуль NFC) та керувати пристроями Smart House від Xiaomi. Ємність акумулятору складає 125 мАг, автономність пристрою складає 15 днів. Для відстеження активності браслет використовує новий шести-осьовий сенсор з гіроскопом та датчиком прискорення та сканер відстеження серцевого ритму.

   Браслет Xiaomi Mi Band 4 отримає дві версії: без модуля NFC (також буде відсутній голосовий помічник Xiao AI) та версією з NFC. Версію без NFC в Китаї оцінили у 25 доларів, а варіант з NFC у 33$.

   Продажі новинки стартують вже в цю п’ятницю (14 червня 2019 року).

Оформити передзамовлення на Xiaomi Mi Smart Band 4 можна на сайті інтернет-магазину Вухо.Ком.