Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4

 

   Фітнес-браслети здобувають все більшу популярність на ринку завдяки своїм розширеним можливостям у порівнянні з класичними наручними годинниками, витісняючи їх як з прилавків так і зап’ясть користувачів.

   Так чим же здивує нас новинка?

   Xiomi Mi Band 4 отримає можливості технології NFC (безконтактної оплати за допомогою гаджету), підримку протоколів Bluetooth 5.0, що дозволить браслету споживати набагато менше енергії ніж попередні версії, а дальність синхронізації між браслетом і смартфоном збільшено до 250 метрів, функцію електрокардіографії (ЕКГ) для відстеження роботи серця користувачів. Дана функція дозволить виявити різноманітні серцево-судинні захворювання та навіть врятувати життя. На даний момент технологією ЕКГ не обладнаний жодний фітнес-браслет, які доступні зараз на ринку.

   За останніми даними Xiomi Mi Band 4 отримає  кольоровий OLED дисплей, який буде значно більшим ніж у попередньої версії.

   Xiaomi поки не розкриває усіх даних, однак презентація новинки очікується вже в травні цього року. Відповідно на ринку новинка може з’явитись вже в червні 2019 року.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті, де Ви завжди зможете отримати актуальну інформацію про новинки з світу гаджетів та цифрових технологій.