Характеристики і зовнішній вигляд Vivo NEX 3 5G розкрито до офіційного анонсу!

Характеристики і зовнішній вигляд Vivo NEX 3 5G розкрито до офіційного анонсу!

 

   Зараз компаніям-розробникам смартфонів все важче стає приховувати дані про свої новинки у глобальній мережі. Цього разу інсайдерам вдалось отримати характеристики і перше фото нового флагманського смартфону від  Vivo – модель NEX 3 5G.

   Смартфон оснащено 6,89  дюймовим AMOLED дисплеєм з роздільною здатністю 2256 x 1080 пікселів (Full HD+), без рамок так вирізів. Екран пристрою обладнано сканером відбитків пальців, заокругленими гранями, а сенсор фронтальної камери помістили у спеціальний висувний модуль у якому також розміщено світлодіодний спалах.

   Vivo NEX 3 5G також отримав потрійний основний модуль камери з сенсорами на 64, 13 і 13 Мп з світлодіодним LED спалахом та функціями штучного інтелекту. Фронтальна камера отримала розширення 16 Мп.

   Новинку побудовано на базі 8ми ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 865 з підтримкою 5G мереж нового покоління та частотою ядер 2,84 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті Vivo NEX 3 5G складає 8 Гб, внутрішньої – 128, або 256 Гб в залежності від комплектації. За автономність пристрою відповідатиме акумулятор, ємністю 4250 мАг, а операційною системою Vivo NEX 3 5G стане Android 10.