Японська компанія Sharp представила свій прототип складного смартфону

Японська компанія Sharp представила свій прототип складного смартфону

   Нещодавно японська компанія Sharp опублікувала відео, на якому показала свій прототип безрамкового складного смартфону. Екран смартфону згинається посередині і складається вдвоє як типова «жабка».

   На відміну від конкурентів, що вже представили свої прототипи (Huawei Mate X і Samsung Galaxy Fold), пристрій дійсно можна віднести до класу смартфонів оскільки в розкладеному вигляді по форм фактору він не перетворюється у планшет.

   Прототип оснастили 6,18 дюймовим AMOLED дисплеєм з розширенням 3040 х 1440 пікселів на дюйм. У верхній частині екрану розмістили моноброву, в якій очевидно знаходиться фронтальна камера.

   Як заявили розробники, смартфон витримує 300 000 циклів згинання – розгинання без шкоди для екрану. Радіус кривизни в складеному стані складає всього лиш 3мм, що дозволяє складати пристрій без будь-яких видимих зазорів.

   На самій презентації був показаний лише один прототип, який складався лише екраном всередину, однак за інформацією інсайдерів в розробці знаходиться ще один пристрій, який зможе робити вигин і всередину і на зовні.

   Точної дати виходу пристрою розробники не назвали.