Mafam M1: фітнес-браслет з «сюрпризом» всередині.

Mafam M1: фітнес-браслет з «сюрпризом» всередині.

 

    Сьогодні важко здивувати користувачів черговою бездротовою новинкою. На ринку представлено достатньо моделей фітнес браслетів, смарт годинників та бездротових навушників. Ці гаджети набули великої популярності серед користувачів смартфонів, однак використовувати їх окремо не так зручно як хотілось би.

    Але що буде якщо поєднати ці пристрої в один гаджет? Цю ідею в повній мірі реалізували Mafam, випустивши фітнес-трекер M1 в якому поєднуються фітнес-браслет та бездротові навушники.

    По зовнішньому вигляду сам браслет не відрізняється від інших моделей представлених на ринку. Однак товщина гаджету може здатись користувачам дещо «великою». Вся справа в тому що під дисплеєм знаходиться пара бездротових навушників!

    Функціонал трекеру не відрізняється від аналогічного типу пристроїв: пульсомір, GPS-модуль, фітнес-режим, годинник, Bluetooth 5.0, крокомір, датчик сповіщень.

    Щоб дістатись до навушників користувачу достатньо відкрити кришку дисплею, яка закріплена на засувках. Обидва гаджети отримали захист від вологи та пилу IP67, що дозволяє користувачам активно використовувати їх під час тренувань, походів чи прогулянок під дощем.

    Виробник заявляє, що повного заряду браслету вистачить на 10-12 днів активного використання, однак про автономність навушників нічого не сказано.

    Пристрій має сумісність з операційними системами Android 4.4 і вище та iOS 8.0 і вище. Вага гаджету складає всього лиш 46 грам.