Motorola випустили смартфон із співвідношенням сторін 21:9!

Motorola випустили смартфон із співвідношенням сторін 21:9!

 

   Компанія Motorola поповнить свій модельний ряд серії смартфонів Motorola One новинкою під назвою Motorola One Vision. Новинка буде відрізнятись від попередніх моделей своїм унікальним дизайном та неймовірним співвідношенням сторін.

   Смартфон оснащено 6,3-дюймовим CinemaVision дисплеєм з LCD матрицею та розширенням екрану 2520х1080 точок. Співвідношення сторін екрану 21:9. В лівому верхньому куті знаходиться модуль фронтальної камери на 25 Мп.

   На задній панелі смартфону розмістили сканер відбитків пальців (під фірмовим логотипом Motorola) та подвійний модуль основної камери. Головний сенсор камери отримав розширення 48 Мп з системою оптичної стабілізації та підтримкою штучного інтелекту. Допоміжний сенсор на 2 Мп служить для визначення глибини зйомки сцени. Однак фактично зйомка ведеться у 12 Мп режимі QuadPixel, що дозволяє камері захоплювати більше світла та формувати більш якісні фото з меншою кількістю шумів.

   Motorola One Vision працює на 8-ми ядерному процесорі від Samsung – Exynos 9609 з чотирма ядрами Cortex A73 частотою 2,2 ГГц і чотирма ядрами Cortex A53 з частотою 1,7 ГГц. У парі з процесором функціонуватиме модуль оперативної пам’яті на 4 Гб та внутрішньої на 128 Гб.

   Смартфон підтримує функцію швидкої зарядки потужністю 15 Вт, а сам акумулятор отримав ємність 3500 мАг. Motorola One Vision працює на чистій операційній системі Android 9.0 Pie та отримала 2-ох річну гарантію оновлення ПЗ та трьох річну оновлення систем безпеки смартфону.