Nubia Aplha – гібрид смартфону і смарт-годинника!

Nubia Aplha – гібрид смартфону і смарт-годинника!

   Китайський бренд Nubia об’явив про старт продажу свого інноваційного смарт-годинника Nubia Alpha – гібриду смартфону та розумного годинника.

   На вигляд це звичайний смарт годинник із збільшеним екраном ніж у інших, схожих моделей. Сам екран являє собою 4-ьох дюймовий, гнучкий OLED дисплей із співвідношенням сторін 36:9 та розширенням 960 х 192 пікселів. Сам дисплей доволі витривалий: під час тестів він пережив 100 000 циклів розгинання та згинання і падіння з висоти більше ніж 1,5 метри! Поруч з дисплеєм розробники новинки помістили 5 Мп камеру з широкоформатним об’єктивом і діафрагмою f/2.2.

   Всередині пристрою розмістили процесор Qualcomm Snapdragon Wear 2100 з 1 Гб оперативної та 8 Гб внутрішньої пам’яті та акумулятор ємністю на 500 мАг, повного заряду якого вистачатиме на 1-2 дні активного використання, або 10 днів у режимі очікування. Також пристрій оснастили модулями безпровідного зв’язку WiFi та Bluetooth. Голосовий зв’язок у гібридного годинника буде здійснюватися за допомогою технології eSIM. Пристрій дозволятиме користувачам здійснювати дзвінки у мережі 4G, при чому із свого телефонного номеру, задублювавши його на пристрій.

   Також новинку не обділили і звичними для фітнес-браслетів функціями: датчиком серцебиття, вимірювання фізичної активності, відслідкування сну, керування жестами.  

   Для покупки буде доступно дві версії Nubia Alpha, при чому відрізнятись вони будуть лише матеріалом корпусу. Стандартно пристрій можна буде купи в чорному корпусі з вуглеволокна, або у корпусі із вставками 18-каратного золота.

   На даний момент новинку можна придбати лише на території Китаю, старт продажів стартує 10 квітня. Коли очікувати Nubia Alpha у інших країнах світу поки не повідомляється.