Nubia Z20 – топовий процесор, два дисплеї та ніякої фронталки!

Nubia Z20 – топовий процесор, два дисплеї та ніякої фронталки!

 

   Новий смартфон Nubia Z20, який нещодавно представили в Китаї, повністю змінить ваше уявлення про флагманські смартфони. Смартфон не отримав жодних вирізів та отворів у дисплеї, жодних висувних чи фліп модулів камери, зате отримав другий дисплей на звороті.

   Майже всю передню сторону смартфону Nubia Z20 займає 6,42 дюймовий AMOLED дисплей із загнутими краями. На звороті смартфону також розміщено 5,1 дюймовий AMOLED екран, який відділяється від основного лише боковими панелями пристрою. Обидва екрани можуть повноцінно використовувати усі функції смартфону. Задній екран підтримує технологію Always on Display 2, що дозволяє йому показувати дату, час, анімацію, відео, сканувати QR коди у неактивному режимі.

   Також на задньому екрані зверху розташовано потрійний модуль камери з сенсорами на 48 Мп, 16 Мп широкоформатним об’єктивом (кут огляду 122 градуси) та 8 Мп телеоб’єктив з 3-ьох кратним оптичним і 30-ти кратним цифровим зумом.

   Чіпсет Nubia Z20 складається з топового 8-ми ядерного процесора Qualcomm Snapdragon 855 Plus, графічного ядра Adreno 640 і модулів оперативної пам’яті на 6/8 Гб та 128/512 Гб внутрішньої пам’яті в залежності від комплектації. Автономність смартфону забезпечуватиме акумулятор ємністю 4000 мАг.

   Серед цікавих фішок новинки варто відмітити наявність двох сканерів відбитка пальців по бокам, модуль NFC для безконтактних платежів, наявність швидкої зарядки Quick Charge 4.0 до 27 Вт та модуль Bluetooth версії 5.1.

   На китайському ринку смартфон дебютує 16 серпня за ціною від 495$. Коли смартфон з’явиться на глобальному ринку поки не відомо.