Огляд новинки Apple AirPods 2

Ще більше магії. Огляд новинки Apple AirPods 2

 

   Під кінець березня компанія Apple представила нове покоління безпровідних навушників AirPods 2.


   Apple змогли збільшити час роботи девайсу в режимі телефонних розмов та прослуховування музики. Як запевнили нас самі розробники, навушники працюють більше 24 годин від акумулятора з підзарядкою в футлярі, до 5 годин автономно без підзарядки, а всього 15-ти хвилинна підзарядка дозволить прослуховувати аудіо більше 3-ьох ходин! Окрім цього футляр AirPods 2 отримав функцію безпровідної зарядки стандарту Qi. Звичайно ж роз’єм Ligthning нікуди не зник.


   Новий чіп H1, розроблений компанією Apple, забезпечує більш стабільний зв’язок з вашими пристроями і більш швидку передачу даних. Завдяки новому чіпу тепер є можливість активувати Siri за допомогою голосу.

   При перемиканні з одного пристрою на інший (наприклад з Iphone на Apple Watch) зміна джерала звуку проходить миттєво. Ця ж функція працює і з іншими девайсами компанії.


   Airpods 2 налаштовуються вьоголиш одним дотиком. Акселерометри і оптичні сенсори взаємодіють один з одним та дозволяють активовувати мікрофони для дзвінків і голосових команд. Подвійним дотиком можна вмикати і вимикати музику, або перемикати композиції. Відтепер навушники знають, коли Ви розмовляєте! Спеціальні датчики акселерометра дозволяють мікрофонам відфільтрувати зовнішній шум і сфокусуватись на вашому голосі.


Справжня магія вже зовсім скоро буде доступна у нашому інтернет магазині!