Перегони за першість

Перегони за першість

Кілька тижнів тому, міжнародній виставці електроніки CES 2019, Samsung продемонстрував свою версію складного телефону, але наразі тільки партнерам і тільки прототип

Діагональ дисплея склала 7.3 дюйма, а другий 4.6-дюйма. На його стороні власники смартфону зможуть відповідати на дзвінки та переглядати соцмережі не розкладаючи пристрій. Також, можливо смартфон буде мати потрійну камеру.

І ось наближається 20 лютого день дебюту нових флагманів Samsung Galaxy S10 і, швидше за все, першого смартфона компанії, що гнеться.

За інсайдерською інформацією, гаджет буде називатись Galaxy Fold і вийде скоріше за все з 5G і наразі, тільки в Південній Кореї. 

Але Samsung не єдина компанія, яка планує представити смартфон, що гнеться у 2019 році.

Нещодавно, засновник Xiaomi Лін Бін продемонстрував смартфон, що гнеться.

Виглядає дуже круто та нестандартно, але в продажі, скоріше за все, ми побачимо його не скоро.

Зі слів Ван Тен Томаса глави відділу розробки, поки такий смартфон всього лише прототип, а у команди розробників ще багато роботи.

Найголовніша проблема такого смартфона від Xiaomi це його неміцність. Розробники вирішили зробити гаджет, який мало того, що згинається у двох місцях, так ще і складається дисплеєм назовні. А таку конструкцію важче зробити, ніж складаний всередину смартфон, як у Samsung. До того ж, такий екран навряд чи переживе перше ж падіння.

Тому шансів побачити гнучкий смартфон Xiaomi на MWC 2019, дуже мало.