Портативний телевізор чи планшет? Огляд Samsung Galaxy View 2

Портативний телевізор чи планшет? Огляд Samsung Galaxy View 2

 

    Samsung Galaxy View 2 – це не просто планшет, а гібрид телевізора і портативного ПК який працює на операційній системі Android. Новинка отримала 17,3 дюймовий дисплей з Full HD розширенням і акумулятором на 12 000 мАг.

    Як можна здогадатись з назви пристрою, це не перша спроба Samsung запропонувати користувачам такий гібридний пристрій. Однак на відміну від свого попередника, Galaxy View 2 отримав більш тонкі рамки, оновлену операційну систему та більш сучасний процесор.

    Гібрид отримав 14-нанометровий 8-ми ядерний процесор Exynos 7884 з частою 2,2 ГГц (2 ядра Cortex-A 73) та 1,6 ГГц, (6 ядер Cortex-A 53), модуль оперативної пам’яті на 3 Гб та 64 Гб вбудованої з можливістю встановлення microSD карти до 400Гб. Функціонуватиме новинка на базі операційної системи Android 8.1 Oreo.

    На передній панелі пристрою розташована 5 Мп камера. На задній панелі камера відсутня, напевно в компанії прорахували, що робити фото на 17,3 дюймовий пристрій не дуже зручно.

    Пристрій у першу чергу орієнтовано на перегляд відео, тому його оснастили аудіосистемою з 4-ма колонками, що підтримують технологію Dolby Atmos для більш якісного відтворення звуку. Окрім цього апарат підтримує технологію LTE мереж, що дозволяє користувачам використовувати свій основний номер телефону для здійснення дзвінків.

   Для зарядки акумулятора ємністю 12 000 мАг пристрій оснастили роз’ємом USB Type-C з підтримкою швидкої зарядки.