Samsung Galaxy A70S – перший смартфон з 64Мп сенсором камери!

Samsung Galaxy A70S – перший смартфон з 64Мп сенсором камери!

 

   Цього року компанія Samsung планує випустити оновлену лінійку серії А, але коли саме поки невідомо. Серед перелічених смартфонів особливо виділяється модель Samsung Galaxy A70s, який за заявами інсайдерів першим серед конкурентів отримає 64 Мп модуль камери!

   Розроблений компанією Samsung 64 Мп сенсор ISOCELL Bright GW1 до цього часу приписували флагманському Galaxy Note 10, однак зараз в мережі активно ширяться чутки що саме Galaxy A70S першим отримає оновлену камеру. Ключовою особливістю модуля є підтримка технології Tetracell та Super PD. Перша технологія відповідає за покращення якості зображення при зйомці з поганим освітленням за рахунок об’єднання чотирьох сусідніх пікселів, а друга за швидкий базовий автофокус зображення.

   Сам модуль має розширення 64 Мп з розміром пікселя 0,8мкм. Це означає що новий сенсор має більш габаритніші фізичні розміри та має змогу захоплювати більше світла. Модуль має змогу дискрембутувати кольоровий фільтр для зйомки з повним 64 Мп розширенням при належному освітленні. Однак на виході ми все одно отримуємо фото з розширенням у 16 Мп, проте з більш чіткими деталями, освітленням та розміром пікселя.

   На жаль, інших деталей пристрою поки невідомо, як і дату його анонсу.