Samsung Galaxy Note 10 офіційно представлять 7 серпня!

Samsung Galaxy Note 10 офіційно представлять 7 серпня!

 

   Південнокорейська компанія Samsung назвала точну дату анонсу свого нового флагмана під назвою Samsung Galaxy Note 10. В офіційному твітері компанії з’явилось повідомлення, що анонс новинки відбудеться саме 7 серпня.

   Окрім цього, компанія Samsung запрошує усі ЗМІ на спеціальну презентацію Samsung Galaxy Unpacked, яка відбудеться 9 серпня у Нью Йорку.

   На постері, який опублікувала компанія, продемонстровано стилус який малює об’єктив камери. Електронний стилус S Pen є невід’ємним атрибутом флагманської серії смартфонів Galaxy Note з самої появи даної лінійки смартфонів. За даними інсайдерів, нове перо зможе отримає кінчик діамтром 0,7 мм та зможе розпізнавати до 4096 ступінів натискання.

   Сам смартфон буде представлено у двох версіях: стандартний Samsung Galaxy Note 10 з діагоналлю екрану 6,3 дюймів та версія Pro з дисплеєм на 6,75 дюймів. Традиційно екрани отримають Super AMOLED матрицю з тонкими рамками та сканером відбитків пальців під дисплеєм. Окрім цього смартфони будуть підтримувати технології LTE та 5G.

   Що стосується дизайну, кардинальних відмінностей від свого попередника Samsung Galaxy S10 новинка не отримає. Головною відмінністю у дизайні буде краплеподібний виріз під фронтальну камеру у центрі екрану та комбінований основний модуль камери з вертикальною орієнтацією (нагадаємо, що у Samsung Galaxy S10 камери розташовані у горизонтальному порядку). Окрім цього смартфон «позбудеться» 3,5 мм аудіороз’єму.

   Апаратною платформою флагману стане Qualcomm Snapdragon 855 і Exynos 9825 в залежності від регіону продажу. Також смартфон підтримуватиме швидку зарядку потужністю до 45 Вт та функцію безпровідної зарядки.