Samsung Galaxy Z Flip – друга спроба Samsung на ринку гнучких смартфонів?

Samsung Galaxy Z Flip – друга спроба Samsung на ринку гнучких смартфонів?

 

   Компанія Samsung, після досить провального старту своєї першої моделі гнучкого смартфону (Galaxy Fold), вирішила не зупинятись і представити нове рішення для ринку гнучких пристроїв. У мережі з’явились перші фото і характеристики моделі Samsung Galaxy Z Flip.

   За даними інсайдерів смартфон отримає гнучкий 6,7 дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення 60 Гц. Екран буде оснащено невеликим вирізом під 10 Мп фронтальну камеру і вдосконаленим шарніром, який буде майже непомітний при використанні.

   Як і у свого попередника Galaxy Fold, модель отримає магнітний замок для утримання конструкції в закритому стані, але технологія згинання пристрою буде подібною до раніше анонсованого Motorola RAZ 3. На зовнішній стороні пристрою буде розміщено невеликий екран для сповіщень та подвійний модуль камери із спалахом, специфікації якої поки невідомі.

   Апаратною платформою новинки стане 8-ми ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 855 з 8 Гб оперативної та 256 Гб внутрішньої пам’яті. Операційною системою Samsung Galaxy Z Flip виступатиме Android 10 з спеціальною прошивкою One UI 2.0.

  Очікується, що смартфон анонсують 11 лютого 2020 року на спеціальному заході компанії Samsung.