Sportfy – безпровідні навушники яким не потрібен смартфон!

Sportfy – безпровідні навушники яким не потрібен смартфон!

 

   Зараз на ринку чимало бездротових гарнітур на будь-який смак, але всі вони так чи інакше залежні від смартфону чи комп’ютера і працюють у парі з ними. Sportfy це перші бездротові навушники які можуть працювати автономно без підключення до смартфону чи персонального комп’ютера.

   В наушники вмонтовано модуль флеш пам’яті на 4 Гб, що дозволяє записати на них будб-які формати аудіо файлів і прослуховувати їх в режимі офлайн. Для запису музики на пристрій достатньо підключити кейс навушників до комп’ютера і скопіювати на них свої аудіофайли. Така опція буде корисною для спортсменів чи любителів активного відпочинку які не завжди мають можливість вийти у глобальну мережу через відсутність зв’язку у тій чи іншій місцевості.

   Присутність вбудованої пам’яті не заважає навушникам функціонувати у парі з смартфоном чи іншими пристроями. Sportfy мають протокол безпровідного зв’язку Bluetooth 5.0 і дозволяють використовувати їх для спілкування в режимі гарнітури чи відтворення музики через мережу інтернет.

   В режимі розмови звук транслюється на обидва навушника. Також гарнітура має функцію активного шумоподавлення. Керування гарнітурою здійснюється двома кнопками розміщеними на корпусі вкладиша. Кнопки дозволяють регулювати гучність пристрою, приймати дзвінки або перемикати музику.

   Sportfy мають підвищений рівень захисту від води та пилу IP67, що дозволяє використовувати гаджет навіть під час плавання чи пробіжки у пустелі. Звичайні безпровідні навушники не годяться для плавання, тому, що сигнал Bluetooth не проходить крізь товщу води. Проте для Sportfy це не критично – Ви зможете вмикати треки які раніше записали у вбудовану пам’ять навушників.

   Автономність гаджету теж на висоті. Повного заряду кейсу та навушників, за заявою розробників, вистачить на 50 годин. Без кейсу модулі працюють 5 годин в режимі активного прослуховування музики. Всього лиш 10 хвилин підзарядки вистачає для прослуховування треків на 60 – 70 хвилин.