В Європі стартували продажі Sony Xperia 1

В Європі стартували продажі Sony Xperia 1

 

   Стартували продажі флагманського смартфону від Sony. Новинка отримала топовий процесор від Qualcomm, 4K дисплей та Cinema Pro камеру.

   Співвідношення сторін екрану смартфону складає 21:9, сам дисплей отримав OLED матрицю з 4К (3840х1644 пікселів) розширенням з HDR та CinemaWide. Діагональ екрану складає 6,5 дюймів. Завдяки співпраці з розробниками із CineAlta, екран смартфону відтворює максимально доступну кількість кольорів завдяки режиму Creator. Процесор Xony X1 має змогу покращувати якість будь-якого вмісту до HDR рівня використовуючи функцію обробки зображення як у телевізорах Bravia. Завдяки великому екрану смартфона Sony Xperia 1 користувачі зможуть працювати одночано у двох додатках, відкриваючи їх у різних вікнах.

   Смартфон отримав топовий восьмиядерний процесор Qualcomm Snapdragon 855, який забезпечує максимальну швидкодію та продуктивність при роботі з дотатками чи іграми, які потребують багато системних ресурсів. У парі з процесором функціонуватиме модуль оперативної пам’яті на 6 Гб та флеш пам’яті на 128 Гб з можливістю розширення за допомогою карти формату microSD до 512 Гб.

   Основний, потрійний модуль камери забезпечує високу якість ваших фото при будь-якому типі освітлення. Модуль містить три об’єктива з широкою діафрагмою: 16 мм надширококутний об’єктив, 26 мм універсальний та 52 мм з двократним оптичним зумом. Новий графічний процесор BIONIZ X, що використовується у професійних фотокамерах компанії, забезпечує автофокусування модуля на очах із підтримкою безперервної зйомки до 10 кадрів в секунду. Камера відстежує положення об’єкта для автофокусування та автоекспозиції. Також варто відмітити повністю ручне налаштування витримки зображення та ISO.

   Передню і задню панель пристрою виготовлено із захисного скла Gorilla Glass шостого покоління, завдяки чому смартфон пройшов сертифікацію рівня захисту від води та пилу IP65/68. Також з приємних фішок можна виділити підтримку технології NFC, бічний сенсор з алгоритмами штучного інтелекту, оптимізатор ігор та додатків, аудіо високої чіткості, великий акумулятор на 3300 мАг з підтримкою швидкої зарядки та функцію Play Station 4 Remote Play. В Європі новинку оцінили у 949 євро.