В Україні стартували продажі Huawei Band 3 Pro

В Україні стартували продажі Huawei Band 3 Pro

 

   Фітнес браслет Huawei Band 3 Pro офіційно вийшов на українському ринку. Модель браслету представлена у трьох кольорах : «Чорний» (Obsidian Black), «Золотий» (Quicksand Gold) та «Синій» (Space Blue).

   Силіконові ремінці годинника захищенні від ультрафіолету, мають металеву застібку та захищенні від забруднень, води та пилу. При контакті з шкірою браслет не викликає подразнень тому носити його можна цілодобово.

   Band 3 Pro отримав сенсорний кольоровий AMOLED дисплей з діагоналлю 0,95 дюймів. В браслет вмонтовано GPS-трекер який визначає точне місцеположення користувача та дані про темп руху. Сам модуль GPS має низький рівень енергозатратності. В Huawei Band 3 Pro підтримує 8 режимів тренувань серед яких – біг на біговій доріжці, біг на вулиці, ходьба, їзда на велотренажері та велосипеді, плавання в басейні та у відкритих водоймах, а також фітнес режим. Браслет може визначити максимальне споживання кисню і час, який необхідно на відновлення сил після тренувань.

   Система TruSeen 3.0 вбудована у браслет, дозволяє постійну відстежувати пульс користувача і надсилає сповіщення про надмірне скорочення частоти серцево-судинних імпульсів, а функція TruSeen 2.0 аналізує серцево-легеневі функції організму для контролю сну користувачів.

   Браслет Huawei Band 3 Pro повністю захищений від води та пилу технологією ATM 5, тому його можна використовувати під час тренувань у басейні чи у відкритих водоймах. Система браслету розпізнає різні види плавання (брас, батерфлай, вільний стиль), дистанцію і середні показники SWOLF, що дозволяє покращити техніку плавців.

   Акумулятор на 100 мАг забезпечить роботу браслету на 7-8 днів. До 100% браслет заряджається за 1,5 години. Функції швидкої зарядки на жаль не передбачено.

Придбати новинку можна на сайті нашого інтернет-магазину.