X-TREME PQ29 огляд новинки від Sigma Mobile

X-TREME PQ29 огляд новинки від Sigma Mobile

 

   Компанія Sigma Mobile завоювала прихильність користувачів завдяки своїм смартфонам, які не бояться ні води ні пилу ні механічних пошкоджень.

   Смартфон отримав найвищий ступінь захисту – IP69, при виготовленні корпусу смартфону розробники використали подвійне лиття гуми і пластику, всередині – титанова пластина на якій закріплені усі внутрішні компоненти смартфону яка не допускає пошкоджень внутрішніх компонентів при падінні смартфону чи механічних ударах. Смартфон комфортно функціонує при різних погодніх умовах: від морозу -20 °C до спеки у +55 °C. Окрім цього X-TREME PQ29 витримує високотемпературну мийку під високим тиском.

   Працює пристрій на базі 4-ьох ядерного процесора MTK 6739 з тактовою частотою ядра 1,3 ГГц з графічним ядром IMG PowerVR GE8100. Також X-TREME PQ29 оснастили 2 Гб оперативної та 16 Гб внутрішньої пам’яті з можливістю збільшити обсяг пам’яті за допомого картки формату microSD до 128Гб.

   Екран смартфону захищений технологією Asahi Glass Dragontrail – скло підвищеного опору від подряпин та механічних пошкоджень. Сам екран діагоналлю 5 дюймів з IPS матрицею та розширенням 1280 х 720 пікселів.

   Своїм дизайном смартфон виглядає дещо брутально, але форма корпусу смартфону була спеціально розроблена щоб максимально посилити його захист.

   Основний модуль камери смартфону складає 8 Мп з стабілізацією, спалахом, автофокусом що дозволяє робити якісні фото з мінімальним рівнем шуму зображень. Модуль фронтальної камери – 2 Мп з автофокусом. Операційною системою смартфону стала Android 8.1 Oreo без зайвих оболонок і модифікацій.

   Також новинка оснащена NFC чіпом для безконтактних платежів з підтримкою Google Pay. Для захисту особистих даних у смартфоні використовується три рівні блокування: PIN-код, графічний ключ та пароль. Смартфон підтримує мобільні мережі 3G та 4G LTE.

   За автономність пристрою відповідає 5000 мАг акумулятор, що дозволяє використовувати смартфон протягом декількох днів без підзарядки. Велика ємність акумулятора дозволяє використовувати смартфон як PowerBank і заряджати від нього інші пристрої.

   Вже 15 квітня новинка поступає у продаж на українському ринку. 

Попереднє замовлення на X-TREME PQ29 можна офтормити у нашому інтернет-магазині.