Xiaomi Mi AirDots Pro

Xiaomi Mi AirDots Pro

   В сучасному світі де прогрес рішуче крокує в бік безпровідних технологій китайська компанія Xiaomi знову не залишається в стороні та показує конкурентам на що вони здатні.

   Зустрічайте Xiaomi Mi AirDots Pro – безпровідні навушники нового покоління, що отримали функцію активного шумоподавлення.

   Кейс та самі навушники виконані з міцного білого пластика. Всередині кейсу навушники надійно кріпляться магнітними вставками, тому можливість випадкової втрати одного з модулів можна виключити.

   Навушники ідеально лежать у вухах, при своїх нібито «габаритних» розмірах. Приємно здивувала функція авто-паузи – коли витягуєш один або два навушника, музика, завдяки інфрачервоному порту навушників, ставиться на паузу. Тильна сторона навушників є сенсорною, тому керування пристроями здійснюється за допомогою спеціальних жестів. Подвійний таб по навушниках дозволить прийняти вхідний виклик, а під час дзвінка – завершити його.

 

   Підключення навушників до смартфону здійснюється одним натисканням кнопки, яка знаходиться всередині кейсу. Особливістю даних навушників є те, що вони мають повну сумісність з усіма пристроями не зважаючи на тип пристрою чи операційну систему.


   По боках кожного з навушників з навушників знаходяться мікрофони, що забезпечують роботу системи активного шумоподавлення. Розмовні динаміки розташовані нижче.

   Автономність навушників теж вражає! В режимі активного відтворення музики заряду навушників та кейсу вистачає до 10 годин! При цьому повна зарядка займає лише годину, а заряду кейсу вистачає на 2 повних заряди навушників. Тішить і той факт, що кейс обладнаний роз’ємом USB Type-C тому період зарядки кейсу та навушників до 100% становить всього лиш 1 годину.

   Безсумнівно, Xiaomi випустила продукт який може скласти серйозну конкуренцію Apple підкорюючи серця користувачів по всьому світу.

Придбати Xiaomi AirDots Pro можна у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною.