Plantronics Voyager 3200

Справжня знахідка серед bluetooth гарнітур: Plantronics Voyager 3200

Люди, чия робота безпосередньо пов’язана з телефонними розмовами, з досвіду знають, як це незручно – постійно тримати мобільний біля вуха. Саме на таку професійну аудиторію, не готову жертвувати ані якістю, ані сучасними технологіями, розрахована флагманська модель безпровідної гарнітури Plantronics Voyager 3200. Окремої уваги заслуговують також bluetooth автокомплекти для гучного зв’язку в машині.

Що в комплекті?      

В сучасній напівпрозорій коробці ви знайдете найнеобхідніші аксесуари: короткий кабель micro USB та три вушні насадки різних розмірів. Вага гаджета – всього 9 грамів. Просто дивовижно, як при такій вазі корпус приховує в собі потужну батарею, мікрофон, динамік, а також електроніку, що відповідає за DSP (технологію тривимірного шумоподавлення), підключення по bluetooth та NFC! 

Перше враження

Bluetooth гарнітура Voyager 3200 – дуже мінімалістський продукт. Легка вага дала змогу позбутись неелегантного оголів’я на користь вушної петельки. Тішить, що такого кріплення цілком достатньо для комфортного використання гаджету навіть під час енергійного руху. До речі, у нас ви можете купити і навушники з підтримкою bluetooth для прослуховування музики.

Темний колір виглядає дуже стильно, а ще сприяє тому, що bluetooth гарнітура не кидається в очі. На її корпусі бачимо:

  • повзунок, що використовується для активації чи деактивації пристрою;
  • клавішу для управління викликами;
  • невеликі клавіші +/- для регулювання рівня гучності.

Може скластись хибне враження, що розміщення кнопки голосового з’єднання вибране трохи невдало. Проте, виявляється, натискати на неї зовсім необов’язково, адже навушник розпізнає голосові команди. Достатньо лиш сказати «answer» (англ. «відповісти»), щоб прийняти дзвінок чи «ignore» (англ. «ігнорувати»), щоб відхилити його.

Voyager 3200 здатна не тільки розпізнавати голосові команди, але й розмовляти людським голосом. Гарнітура може попередити про виключений мікрофон, прочитати ім’я та прізвище абонента, якщо телефонує хтось, чий номер вже є у вашій телефонній книзі, чи активувати голосового помічника Siri, Google Now або Cortana. Якщо останнє вам ні про що не говорить, саме час придбати новий телефон – замовити найсучасніший смартфон можна у нас в інтернет-магазині.

СпецифікаціяБатарея приладу розрахована на шість годин активного спілкування або ж на тиждень в режимі очікування. Цей термін можна продовжити за допомогою спеціального портативного футляру з внутрішнім акумулятором, який заряджає гарнітуру в неактивному стані. Також пропонуємо широкий вибір чохлів для мобільних телефонів.

Для безпровідного з’єднання використовується технологія Bluetooth в версії 4.1 з підтриманням технології NFC.

Гарнітура отримала сертифікат MFI від Apple, що є певною гарантією її відмінного поєднання з усіма «яблучними» продуктами. 

Налаштування Voyager 3200 можна змінювати за допомогою спеціальної програми, доступної як для прихильників iOS, так і Android.


Висновки

Легка, непомітна на вигляд, зручна у використанні – гарнітура Plantronics Voyager 3200 здатна задовільнити очікування самих вимогливих користувачів. Незважаючи на досить високу вартість пристрою (від 2 500 грн), це однозначний вибір тих, хто по-справжньому цінує комфорт та безкомпромісні рішення.

Переваги:

  • чистий звук, тривимірне шумоподавлення;
  • тривалий термін роботи батареї;
  • легкість та зручність у використанні;
  • підтримка голосових команд;
  • підтримка голосових помічників.

Недоліки:

  • висока ціна.