Кнопочні мобільні телефони

599грн
845грн
845грн
Знижка
143
грн
587грн
444грн
Знижка
118
грн
451грн
333грн
1 025грн
525грн
525грн
399грн
399грн
599грн
599грн
399грн
399грн
219грн
Показати ще 15

Кнопочні телефони

Незважаючи на те, що останніми роками ринок заполонили сенсорні смартфони, кнопочні телефони досі впевнено займають свою нішу. Люди продовжують користуватись ними в силу звички, через практичні особливості використання та іноді навіть через страх перед новими технологіями.

Купити кнопочний телефон варто завдяки основним його суттєвим перевагам.

Перш за все, така класика характеризується максимальною простотою. Основними функціями мобільних телефонів є здійснення дзвінків та відправка коротких текстових повідомлень. Велика кількість людей бажає використовувати виключно ці опції, зовсім не потребуючи складних технологічних рішень, передбачених флагманськими смартфонами.

Розібратись з кнопочним телефоном простіше простого, адже його додаткові функції можна перелічити на пальцях. Найчастіше застосовуються серед них опції будильника та калькулятора.

Ще одним плюсом телефонів з стандартними кнопками є те, що батарея в них тримає заряд набагато довше (до тижня часу) в порівнянні зі смартфонами (кращі з яких максимально витримують всього два дні лише за умови повного спокою).Це надзвичайно зручно, оскільки немає потреби постійно носити за собою зарядний пристрій чи зовнішній акумулятор (powerbank). В умовах, де немає постійної можливості підзарядити мобільний телефон (наприклад, в гірському поході), старі добрі телефони з кнопками стають справжньою знахідкою.

Беззаперечною перевагою є те, що ви можете користуватись кнопочним телефоном в рукавичках чи навіть мокрими руками. На відміну від переважної більшості смартфонів, сенсорний екран яких не реагуватиме на дотик, якщо на нього потраплять навіть декілька краплинок води.Тому на вулиці взимку чи на пляжі влітку телефон з кнопками має справжню фору.

Купити кнопочний мобільний телефон варто тим, для кого важливий невеликий розмір девайсу – більшість моделей з легкістю поміщається в кишеню, чого знову ж таки не скажеш про сучасні смартфони, які хоч і тонкі, проте досить габаритні. Зважаючи на малі розміри, зовні телефони з клавішамивиглядають дуже акуратно та елегантно.

Суттєвою є і недорога ціна кнопочних телефонів – навіть якщо такий девайс вийде з ладу, можна запросто купити новішу модель, не витрачаючи при цьому купи грошей. Але тут варто зауважити й те, що класичні телефони зазвичай обладнані міцним корпусом, якому не страшні подряпини чи навіть удари. Тому «вбити» такий телефон – завдання не з простих.

Ще один вагомий плюс – наявність у багатьох моделей клавіш великих розмірів, які суттєво полегшують процес написання коротких текстових повідомлень, та і користування телефоном, як таким. Цю перевагу особливо цінують старші люди та люди з слабким зором.

Підсумовуючи, можна точно сказати одне – зважаючи на високий попит серед користувачів, кнопочні мобільні телефони ще не скоро зникнуть з нашого повсякденного обігу.