Mp3 плеєр

Показати ще 15

Музика завжди й усюди!

MP3-плеєри давно входять у список речей, які не можна забувати виходячи з дому. Він додає більше позитиву та задоволення будь-якій прогулянці чи поїздці. MP3-плеєри в Україні далі залишаються актуальними. Мультимедійні плеєри користуються найбільшою популярність, оскільки поєднують в собі багато корисних функцій. Вони дозволяють виходити в інтернет чи сидіти в соціальних мережах. Аудіофільські пристрої купують якщо музика не використовується лише як фон. Ці пристрої більші по габаритах, але дозволяють насолодитись якісним звуком. Якщо ви хочете купити mp3-плеєр недорого, потрібно звернути увагу на компактні моделі без великого дисплею чи камери.

Як вибрати MP3-плеєр

Flash-плеєри залишають популярними, оскільки характеризуються великою кількістю функцій та низьким рівнем енергоспоживання. Їх конструкція немає металевих деталей, що дозволило суттєво зменшити вагу пристрою. Також вони мають високу стійкість від зовнішніх пошкоджень. Можна придбати навіть водонепроникну модель!

HDD MP3-плеєри формуються на основі жорсткого диска, а не мікросхем. Їх пам'ять може досягати до 160 Гб. Але потрібно багато енергії та корпус легко пошкодити. Такий тип плеєра можна використовувати як звичайну флешку. При довгій поїздці пристрій зможе послугувати для перегляду фільму.

Дисплей плеєра буває двох типів: сенсорний та простий. Зазвичай дисплеї з розміром 1-1,5 дюйма роблять монохромними. В такому випадку відображаються лише аудіо-файли та рівень зарядки. Якщо діагональ складає 4-7 дюймів дисплей може бути сенсорним, оскільки зручно натискати пальцем.

На що звернути увагу?

В дорогу ліпше брати плеєр, який працює на батарейках, оскільки після розрядки одної, її можна легко замінити. Але є один нюанс, через наявність роз’єму для батарейок такий гаджет має велику вагу та розміри.

Вбудований акумулятор дозволяє зробити девайс більш компактним. Але він залежний від розетки, потрібен доступ до електромережі чи комп’ютера. З часом користування пристроєм гаджет буде втрачати першочергові показники заряду акумулятора. Також виробники пропонують моделі зі зйомним акумулятором.

Стильний зовнішній вигляд

Звичайно зовнішній вигляд плеєра може відрізнятись в залежності від виробника чи ціни пристрою. В інтернет-магазині є моделі різних кольорів, ви точно знайдете щось для себе. MP3-плеєр як бюджетний так і дорожчий можна купити у нашому інтернет-магазині. У нас можна оформити доставку як Новою поштою, так і з самовивозом з наших магазинів.