ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

Навушники Apple

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Навушники Apple

 

 

Apple – чи не єдина компанія, комплектні навушники якої здобули стовідсоткову пізнаваність. Фраза «білі навушники» одразу ж викликає асоціацію з продуктом цього бренду. Та і спроби інших виробників випускати навушники саме білого кольору сприймаються виключно як бажання вхопити шматок ласого пирога від сильного образу.

Феномен американського гіганта криється в постійному слідуванні своїм традиціям – уникати технологій та інтерфейсів, які, на думку компанії, неперспективні в майбутньому. Така доля чекала і навушники Apple. В 2016 році, випустивши iPhone7, розробники з Купертино  назавжди відмовились від звичного 3,5 мм отвору для навушників, обладнавши звичні Earpods кабелем Lightning.

Наступним раціональним етапом еволюції навушників став випуск безпровідних AirPods.

Говорити як про Earpods, так і про Airpods можна в двохплощинах:

  • дизайн та функції;
  • звукова складова.

І те, і інше в Apple як завжди на відмінному рівні. «Яблучний» бренд завжди був сильним в частині дизайну і навушники в вигляді білих стильних краплинок з обтічною формою – пряме цьому підтвердження. Не дивлячись на досить класичний підхід, аксесуар виглядає свіжо та навіть футуристично. Стосовно звуку, завдяки переходу на отвір Lightning (а згодом взагалі – на безпровідні технології), розробникам вдалось суттєво покращити його якість.

6 причин, чому варто спробувати нові AirPods:

  • Відсутність проводів

Вигідність такого вибору з практичної точки зору очевидна: немаєзаплутанихдротів, якіпостійночіпляються за оточуючіречі.

  • Зручна форма.

КомпаніяAppleдослідила більше тисячі вух для того, щоб створити комфортну форму, що запобігатиме випадінню аксесуара в процесі використання.

  • Тривалий час автономної роботи

Від одного заряду кожен з навушників працює 5 годин. При цьому кейс забезпечуєще плюс 19 годин, тому в сумі отримуємо 24 години роботи. Цього вистачає на 4-5 днів тривалого прослуховування музики.

  • Батарея з собою

Вдалим рішенням став вбудований зарядний пристрій в чохлі – такий варіант дуже підходить людям, щовимушені часто перебувати в дорозі.

  • Швидке підключення до смартфону

Магія навушників починається при підключенні аксесуару до девайсу. Вам зовсім непотрібно нічого натискати, переключати, лізти в налаштування чи виконувати іншірутинні дії. Достатньо просто розблокувати телефон, включити Bluetooth та піднести до смартфону відчинений кейс. Все, навушники повністю готові до роботи та будуть підключатись до всіх приладів з даним AppleID автоматично.

  • Безконтактне включення/виключення

Елемент, що забезпечує «магію» AirPods  – вбудовані інфрачервоні датчики, які безпомилково визначають положення всередині вуха. Тобто вони автоматично ставлять музику на паузу, якщо вийняти один з навушників, а потім так само автоматично продовжують відтворення. Оскільки кожен навушник можна використовувати окремо в якості монофонічної гарнітури, вони чудово підійдуть автомобілістам/бізнесменам/спортсменам.