Плівки захисні

2 999грн
Показати ще 15

Плівки захисні

Наразі смартфон є одним з найважливіших пристроїв нашого щоденного вжитку. Завдяки йому ми телефонуємо, спілкуємось одні з одними, працюємо, відповідаємо на електронні листи, слухаємо музику, дивимося відеоролики, граємо в ігри… На жаль, не дивлячись на дуже сильну конкуренцію на ринку, ціна брендових моделей все одно ще досить висока для середнього споживача. Ось чому варто якнайкраще дбати про свій телефон: так він не лише буде довго служити належним чином, а й бездоганно виглядатиме.

Саме тому для кожного власника сучасного мобільного телефона актуальною є плівка для смартфона, яка захищає його екран. Звичайно, це рішення має не лише прихильників, а й противників: хтось стверджує, що телефон з екраном GorillaGlass не потребує захисної плівки, інші бояться, що телефон стане гірше реагувати на дотик.

Насправді, захисна плівка на смартфон має більше переваг ніж недоліків. Серед безумовних плюсів слід зазначити наступні:

  • відсутність подряпин на екрані;
  • дешевша заміна плівки в порівнянні з заміною дисплею;
  • менша вірогідність механічного пошкодження екрану;
  • недорога вартість.

Власне, беззаперечним аргументом є захисний аспект. Плівка для екранів насправді діє досить ефективно, тому, бажаючи вберегти телефон від пошкоджень, інвестувати в неї гроші таки варто. Не менш вагомим є факт, що на вторинному ринку бувший у вжитку телефон з екраном у відмінній якості явно коштуватиме більше ніж аналогічна модель з подряпинами.

Величезна перевага криється в тому, що в порівнянні з вартістю самого девайсу, ціна плівки – практично непомітна витрата.

Немало осіб побоюються, що плівка вплине на кольоропередачу екрану. Це не так, оскільки плівка забезпечує практично 96% прозорості та передає реальні кольори дисплею. Більше того, існують також плівки, які полегшують користування смартфоном підпрямим сонячним промінням.

Стосовно смартфонів зі склом GorillaGlass, воно звичайно дуже міцне, але не вічне. Маленькі піщинки без проблем подряпають навіть такий міцний екран, адже в їх складі є кварц – один з найтвердіших матеріалів на планеті. Якщо в кишені з телефоном буде хоча б трохи піску, можете бути певні, що на екрані з’являться невеликі (або й досить великі) подряпини. Тому, збираючись провести відпустку на піщаному березі моря, не полініться наклеїти на екран телефона плівку хоча б на цей період. Згодом, якщо вона вам набридне, зможете з легкістю її зняти.

Наклеювання плівки – завдання не з простих. Окрім того, що потрібно ідеально вичистити екран, на який збираємося її приліпити, варто також подбати про те, щоб під час процесу наклеювання на скло не потрапило жодної пилинки. Навіть найдрібніші часточки пилу спричиняють появу повітряних бульбашок під фольгою. По-перше, це має дуже неестетичний вигляд, а по-друге, значно ускладнює користування дисплеєм.