Про компанію

Компанія Вухо.Ком своєю щоденною роботою прагне забезпечити тобі доступ до найсвіжіших новинок у світі сучасних технологій. Окрім інтернет-магазину у нашій мережі вже понад 60 офлайн-магазинів, де ти можеш протестувати новий ґаджет та отримати фахову консультацію, аби робити вибір впевнено. Наша головна місія – зробити твій технологічний шопінг якісним та комфортним. Майбутнє вже smart. Не відставай.

Цінності компанії:

Співпраця. Ми готові ділитись досвідом та завжди відкриті для нових контактів. Репутація компанії дає змогу будувати довірливі стосунки з клієнтами та залучати надійних партнерів.
Командний дух. Ми високо цінуємо внесок кожного працівника та охоче ділимось досвідом з колегами. Відкрите і щире спілкування – це наш місток до великих перемог.
Динамічний розвиток. Ми усвідомлюємо, що компанія розвивається разом зі своїми працівниками. Тому дбаємо, щоб наші працівники росли як професіонали та особистості.
Професіоналізм. Ми гарантуємо професіоналізм та ввічливість наших працівників, а також кваліфіковану консультацію. Лише з якісним обслуговуванням можна прагнути до лідерства.
Новаторство. Ми не лише закликаємо бути smart, а й постійно впроваджуємо розумні технології у свою діяльність.Уже багато років Вухо.Ком будує свою репутацію. Компанія була заснована у 2004 році і сьогодні мережа магазинів охоплює більшість регіонів України. На полицях наших магазинів завжди широкий вибір ґаджетів, а на сторінках-інтернет магазину щоденно з’являються новинки. Вухо.Ком співпрацює з надійними постачальниками, дбає про вигідні ціни та тішить своїх клієнтів постійними акціями. Доставка та оплата в інтернет-магазині також максимально зручна та проста.