Розумний дім

569грн
Знижка
34
грн
989грн
955грн
Знижка
1000
грн
6 499грн
5 499грн
Знижка
500
грн
4 499грн
3 999грн
11 999грн
7 999грн
4 799грн
6 999грн
6 999грн
7 504грн
9 999грн
9 999грн
7 499грн
499грн
Показати ще 15

Розумний будинок будь на крок попереду

Якщо ви часто сумніваєтесь, чи вимкнули чайник або фен з розетки, тоді система розумного будинку саме для вас. Звичайно це не єдиний плюс. Розумний будинок має інші переваги. Ви контролюєте все що відбувається у вас вдома навіть за вашої відсутності. Також він технології дозволять вам зекономити свій час, а іноді навіть гроші.

В чому суть використання комплексу

Розумний дім  це система, яка складається з різних гаджетів, які можуть полегшити життя своєму власнику та зв’язуються між собою. Всі процеси відображаються на вашому смартфоні та контроль за прибиранням, кип’ятінням чайника чи приготуванням їжі тепер не потребує фізичної присутності вдома. Розумний дім в Україні вже не новинка, хоча всього кілька років тому про це можна було лише мріяти. Автоматизуйте всі рутинні процеси за допомогою спеціальних гаджетів.

Складові компоненти

Якщо ви близько не знайомі зі Smart Home принципи роботи елементів можуть здатись складними.  Але зрозуміти механіку можуть навіть далекі від технологій люди. Процес установки також не складний, а окремі моделі можна використовувати навіть без додаткової підготовки фахівців. Набір розумного будинку може складатись:

  • Центр управління
  • Датчики
  • Камери
  • Розетки
  • Техніка

Центр управління розумного будинку один з основних елементів. Він підтримує зв'язок з усіма іншими пристроями та збирає всі дані. Інформацію можна переглянути в спеціальному додатку на смартфоні. Датчики контролюють температуру, вологість, тиск, пересування, дим газ чи інші параметри. Смарт-розетки дозволяють припинити живлення пристрою, який ви забули вимкнути через спеціальний додаток. І навпаки, можна одним кліком увімкнути все потрібне. Освітлення розумного будинку регулюється таким же чином.

Техніка для розумного будинку буває різна, починаючи від електрочайника і закінчуючи кондиціонерами. Потрібно розуміти, зо окремі позиції потребують датчиків для повноцінної роботи. Для функціонування інших використовується тільки програма. Великої популярності набув розумний дім Xiaomi. Бренд виготовляє різноманітну техніку для цієї категорії.

Складові частини розумного дому можна купити в нашому інтернет-магазині. На нашому сайті є великий вибір товарів від різних виробників. МИ доставляємо продукцію по території всієї країни. Зі Smart Home ваше життя стане простіше!