Скло захисне

Показати ще 15

Скло захисне

Випадкове падіння телефону з рук, носіння смартфону в сумці чи кишені разом з гострими ключами та монетами, розміщення пристрою екраном вниз на випадковій поверхні… Для багатьох з нас ці дії закінчувались досить неприємно: сіткою подряпин, що псують зовнішній вигляд девайсу, або ж в крайніх випадках– комфорт користування ним. Найгірше, що може трапитись – тріщина екрану. Такі фізичні пошкодження не підпадають під гарантію виробника. Щоб уникнути подібних дефектів, варто заздалегідь подбати про дисплей смарттфону, наклеївши на нього захисне скло.

Товщина та міцність такого скла в декілька разів більша, ніж у традиційної захисної плівки. Зазвичай скло для смартфона складається з спеціальних матеріалів та має п’ятишарову структуру. Це:

  • силіконова основа, яка фіксує скло на дисплеї;
  • стримуючий шар, завдяки якому розтрощений екран не розсиплеться на уламки;
  • антибліковий шар, який перешкоджає тьмяності екрану на яскравому світлі;
  • захисний шар, який відповідає за те, щоб на екрані не  було пошкоджень;
  • олеофобне покриття, яке захищає дисплей від плям жиру та відпечатків пальців, відштовхує вологу та спрощує чистку екрану.

Захисне скло – найважливіший мінімум серед потрібних аксесуарів до телефону. Його покупка – невелика інвестиція, що значно знижує ризик знищення екрану. В нас представлені варіанти захисного скла для усіх найпопулярніших моделей смартфонів. Кожне з них призначене для конкретного телефону, тобто ідеально підходить до його екрану і має усі необхідні вирізи та отвори.

Захисне скло для смартфона має широке практичне застосування:

  • випадкове падіння смартфону. Перше, що ми всі робимо в такому випадку – перевіряємо, чи цілий екран. З захисним склом ризик цієї прикрої події суттєво знижується;
  • функція автоматичного скидання вхідних дзвінків. Користуєтесь такою? Тоді, ви в курсі, що для цього телефон потрібно поставити… екраном до низу. Навіть при активному переміщенні телефону по стільниці захисне скло стане ефективною перешкодою подряпинам;
  • необхідність постійно бути на зв’язкунавіть у відпустці. Пляж та смартфон – не найкраще поєднання, адже це ідеальні умови для формування подряпин. Необов’язково навіть, щоб пристрій лежав на піску – досить того, що маленькі піщинки потраплять до пляжної сумки, в якій ви носите телефон. Зате з захисним склом можете засмагати спокійно;
  • діти та смартфон. Якщо ви є батьками малих дітей, добре знаєте який у них талант до знищення усіляких гаджетів. Завдяки захисному склу дитячі ігри не закінчаться десятками подряпин на дисплеї.

Безсумнівно, екран – одна з найважливіших частин смартфону. Це також елемент, якому найбільш загрожують пошкодження та подряпини. Такі дефекти мають неестетичний вигляд, псують видимість та перешкоджають роботі сенсорної панелі. Окрім того, вони значно знижують ціну телефону, якщо в подальшому ви плануєте його продати. Тому, очевидно, що для безпечного користування смартфоном без захисного скла не обійтись.