Смарт годиники Apple Watch

Стильний подарунок до твого нового Apple Watch
11 499грн
Стильний подарунок до твого нового Apple Watch
Знижка
3500
грн
14 999грн
11 499грн
11 799грн
Показати ще 15

Смарт годиники Apple Watch

AppleWatch – розумний годинник «яблучної» компанії, дебют якого відбувся в жовтні 2015 року. Гаджет швидко завоював прихильність адептів Apple, які давно чекали альтернативи аналоговим пристроям саме від улюбленого бренду.

 Чому варто придбати AppleWatch?

  • Повідомлення про дзвінки

Часто, коли телефон знаходиться в іншій кімнаті чи, наприклад, в сумці, його не чути, а значить є ризик пропустити важливий дзвінок. Але це зовсім не загрожує, якщо на руці є смарт годинник від Епл. Він не тільки показує, хто телефонує, але й дає змогу одразу ж відповісти на дзвінок.

  • Відображення повідомлень

Лиш згадайте, скільки разів ви пропускали важливі текстові повідомлення в різноманітних мессенджерах? З розумним годинником все буде інакше  - сповіщення тут же з’являтимуться на дисплеї годинника, і ви негайно зможете відписати коротку шаблонну відповідь, надіслати смайл чи надиктувати довге повідомлення (яке потім можна відправити як у текстовому, так і голосовому форматі). Самі звістки на екрані невеликі, але дуже розбірливі.

  • Економія часу

Миттєво отримуючи сповіщення на екран годинника, ви рідше споглядатимете на телефон, просто перевіряючи, чи ніхто часом не телефонував чи не залишав повідомлення. Така перевірка обов’язково тягне за собою наступний перегляд Facebook, Instagramта інших схожих сервісів. І замість того, щоб витрачати лише одну хвилину на перевірку сповіщень, ви втрачаєте цілих півгодини. Тому, можна сміливо заявляти, що AppleWatch заощаджуватиме ваш час.

  • Унікальний зовнішній вигляд

Великою перевагою цього годинника є те, що він зустрічається у різних версіях, тому дуже легко вибрати те, що подобається саме вам. Найдешевший варіант Sport виготовлений з алюмінію та представлений у срібному, сірому, чорному, рожевому та золотому відтінках. Дорожча версія з нержавіючої сталі буває чорного або сріблястого кольорів. Ну, а найдорожча пропозиція Edition виробляється з 18-каратного рожевого або жовтого золота. 

Для кожної з версій виробник передбачив широкий брендовий асортимент ремінців, що відрізняються кольорами та матеріалом (силіконові, нейлонові, шкіряні). Враховуючи також велике розмаїття неоригінальних браслетів, обрати потрібний відповідно до події та настрою – простіше простого!

  • Вимірювання фізичної активності

Окрім стандартних підрахунків кроків, розумний годинник відображає відлік активних хвилин, переводячи їх у спалені калорії. Періодичні нагадування про необхідність пройти певну кількість кроків, заохочують рухатись ще більше. Ну, а вимірювання пульсу дає змогу порівняти своє самопочуття в різних ситуаціях, наприклад під час бігу та у стані спокою.

  • Безпека

На смарт годинник від Apple можна (і потрібно) встановити код. Блокування включатиметься щоразу, як ви зніматимете його з зап’ястя. Цей захист запобігає дурним жартам колег та друзів, а також дуже виручає у випадку крадіжки чи втрати девайсу.

Оскільки «яблучний» годинник на повну функціонує лише, коли поблизу є iPhone, можна одразу ж помітити, чи ви часом не забули/загубили десь свій мобільний телефон. Про перерване з’єднання проінформує маленька іконка зверху екрану.