Смарт-годинники

449грн
449грн
299грн
299грн
699грн
429грн
429грн
999грн
999грн
999грн
429грн
Знижка
300
грн
4 299грн
3 999грн
Знижка
300
грн
4 299грн
3 999грн
Знижка
150
грн
1 699грн
1 549грн
Знижка
400
грн
1 999грн
1 599грн
Показати ще 15

Смарт-годинник – встигай завжди!

Технічний прогрес впливає на життя сучасної людини. Телефони, комп’ютери, інтернет все це для нас звичні речі. Але зовсім недавно всього цього ще не існувало. Сьогодні велика частина людства може вести цілком комфортне життя за допомогою передових розробок інженерів. Однією з інноваційних новинок вважають смарт-годинники. Наручні девайси такого типу дозволяють користуватись різники додатковими функціями:

  • Відстежування показників організму. Фітнес-годинники виводять показники у спеціальні додатки на смартфон. Тиск, кількість кроків та пройдена відстань – все це автоматично підраховується, що полегшує контроль за своїм станом протягом дня чи більшого періоду.
  • Компас дозволить з високою точністю орієнтуватись у просторі. Ця функція пригодиться тим хто любить подорожувати.
  • Дзвінки та повідомлення. Користувач може відповідати на вхідні дзвінки чи читати повідомлення просто піднісши годинник до очей.
  • Нагадування про важливі події відображаються просто на дисплеї гаджета
  • Прослуховуйте музику. Якщо годинник має вбудований плеєєр ви можете слухати треки за допомогою Bluetooth-навушників. Слухати музику під час занять спортом і не плутатись в дротах – це реальність.
  • Базова функція – час. Всі девайси відображають час в комфортному для користувача вигляді.
  • Управління голосовими командами. Зручність користування особливо відчувається при використанні даної функції.
  • Захист від води та вологи пригодиться любителям плавати на активно відпочивати.
  • Гаджет можна оснастити додатками. Налаштуйте смарт-годинник під себе, оснастивши його потрібними для вас програмами.

Як вибрати смарт-годинник

В першу чергу потрібно підібрати девайс під смартфон. Сумісність в цьому плані головне. В плані дизайну, звичайно, порадників не може бути. Є смарт-годинники для дітей, вони звичайно не лише візуально підготовлені для цієї аудиторії. Батьки зможуть відслідковувати переміщення. Чоловічі та жіночі смарт-годинники зазвичай відрізняються лише дизайном, а функціонал повністю аналогічний.

Важливо знати, що деякі годинники мають свою операційну систему. Вони мають повністю автономні в питанні установки додатків та роботи. Інші варіанти залежні від смартфонів.

В каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти найрізноманітніші гаджети такого типу. Якщо у вас виникли питання щодо будь-якого товару, залиште заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами.