Страхування від КОРОНАВІРУСУ

Карантин в Україні через коронавірус введений 12 березня та триває і досі. Інфекція поширюється по країні дуже швидко. Оскільки ситуація з пандемією коронавірусу остаточно не врегульована, ми маємо можливість застрахувати Ваше життя від можливих ризиків захворювання! Адже, найбільша цінність, яка є у нас, - це наше життя! 

У такій ситуації, ідеальним варіантом захисту вас і ваших близьких може стати страхування від коронавірусу, яке перекриє витрати на лікування і дозволить не турбуватися про те, що ви залишитеся в безвихідному становищі.

Можемо запропонувати 3 пакети страхування від COVID-19: Оберіг "Lite", Оберіг "Comfort" та Оберіг "Exclusive"

Вартість послуг страхування на одну особу:

  • Страхування Оберіг "Lite" - 150 грн/6 міс (поліс "Lite" передбачає виплати до 10 тис. грн в разі зараження, включаючи щоденні виплати у сумі 200 грн при госпіталізації);
  • Страхування Оберіг "Comfort" - 250 грн/6 міс (цей поліс передбачає виплати до 25 тис. грн і забезпечує щоденну страхову суму в розмірі 500 грн в разі госпіталізації);
  • Страхування Оберіг "Exclusive" - 450 грн/6 міс (забезпечує виплати до 50 тис. грн і щоденну допомогу в розмірі 1000 грн при госпіталізації).Для оформлення послуги страхування у нас вам знадобиться всього 5 хвилин вашого часу.

Про страхову групу "Оберіг"

Ми бажаємо вам здоров'я!