Умови акції "Подарунки преміум класу"

Акція діє сайті vuho.com.ua з 05.04.2019 по 30.04.2019 або поки акційний товар є в наявності.


Дана акція діє на сайті vuho.com.ua, стати учасником можна підтвердивши замовлення на сайті через "корзину", або "замовлення в один клік".

Під правом на подарунок розуміється, встановлення знижки на акційний товар у розмірі вартості подарунка. В цьому випадку, знижка окремо на товар не надається. Розмір знижки може розподілятись у розрахункових документах відповідно до облікової політики продавця, з розрахунку, що загальна вартість таких товарів не повинна перевищувати суму акційного товару, що вказана на сайті магазину.


Умови акції можуть відрізнятися при придбанні акційного товару в роздрібній мережі магазинів Вухо.Ком та партнерів.


В разі, якщо акційний товар приймає участь в іншій акції, або на нього встановлено спеціальну знижену ціну, то знижки та/або подарунки не сумуються і покупець повинен обрати на умовах якої акції він має намір придбати акційний товар.


Покупець має право розірвати договору купівлі-продажу товару належної якості, предметом якого є придбаний акційний товар разом з подарунком, лише за умови повернення акційного товару разом з подарунком.
У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернуто сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний акційний товар.