Умови акції, роздрібна мережа

Акція під умовною назвою "Візьми її в подарунок" (надалі – Акція) діє в роздрібній мережі магазинів Вухо.Ком та партнерів з 01.02.19р. по 28.02.19р. або поки акційний товар є в наявності.

Стати учасником Акції можна придбавши відповідний акційний товар в роздрібній мережі магазинів Вухо.Ком та партнерів.

Під назвою «Візьми її в подарунок» розуміється можливість клієнтом придбати Акційний товар та отримати право на подарунок. Під правом на подарунок розуміється, встановлення знижки на товар, який приймає участь в Акції як Подарунок, у розмірі вартості подарунка.

В цьому випадку, знижка окремо на товар чи подарунок не надається. Розмір знижки може розподілятись у розрахункових документах відповідно до облікової політики продавця, з розрахунку, що загальна вартість таких товарів не повинна перевищувати суму акційного товару, що вказана.

В разі, якщо акційний товар приймає участь в іншій акції, або на нього встановлено спеціальну знижену ціну, то знижки та/або подарунки не сумуються і покупець повинен обрати на умовах якої акції він має намір придбати акційний товар.

Покупець має право розірвати договір купівлі-продажу товару належної якості, предметом якого є придбаний акційний товар разом з подарунком, лише за умови повернення акційного товару разом з подарунком.

У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернута сума, що безпосередньо ним була сплачена за даний акційний товар разом з подарунком.