Умови Акції «Смартфон + аксесуар»

Акція під умовною назвою «Смартфон + аксесуар» (надалі – Акція) діє на сайті vuho.com.ua у магазинах «ВУХО.КОМ» та партнерів з 01.04.2019р. до 30.04.2019р. або поки акційний товар є в наявності.

Стати учасником акції можна   придбавши  відповідні акційні товари у інтернет-магазині Вухо.Ком. Дія акції не поширюється на карти пам'яті та USB флеш-драйв.

Під правом на подарунок розуміється, встановлення знижки на аксесуари до акційних товарів, на суму 100/150/200/300/400 гривень відповідно до акційних категорій. Знижка окремо на товар не надається. Розмір знижки може розподілятись у розрахункових документах відповідно до облікової політики продавця.

В разі, якщо акційний товар приймає участь в іншій акції, або на нього встановлено спеціальну знижену ціну, то знижки та/або подарунки не сумуються і покупець повинен обрати на умовах якої акції він має намір придбати акційний товар.

Покупець має право розірвати договір купівлі-продажу товару належної якості, предметом якого є придбаний акційний товар разом з подарунком, лише за умови повернення акційного товару разом з подарунком.

У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернуто сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний акційний товар.