Умови акції "Тільки реальні подарунки"

Акція під умовною назвою «Тільки реальні подарунки! "Скло+наклеювання"» (надалі – Акція) діє у магазинах «ВУХО.КОМ» та партнерів з 01.04.2019р. до 30.04.2019р. або поки акційний товар є в наявності.

Стати учасником акції можна придбавши відповідні акційні товари, а саме: мобільні телефони з вичерпного переліку, який розміщено на сайті https://vuho.com.ua  

Під правом на подарунок розуміється, встановлення знижки на акційний товар, а саме: захисне скло та послугу з його наклеювання, у розмірі вартості такого захисного скла та послуги з його наклеювання. Знижка окремо на захисне скло та послугу з його наклеювання, без купівлі мобільного телефону не надається. Розмір знижки може розподілятись у розрахункових документах відповідно до облікової політики продавця.

В разі, якщо акційний товар приймає участь в іншій акції, або на нього встановлено спеціальну знижену ціну, то знижки та/або подарунки не сумуються і покупець повинен обрати на умовах якої акції він має намір придбати акційний товар.

Покупець має право розірвати договір купівлі-продажу товару належної якості, предметом якого є придбаний акційний товар разом з подарунком, лише за умови повернення акційного товару разом з подарунком.

У разі розірвання договору купівлі-продажу акційного товару, споживачеві має бути повернуто сума, що безпосередньо їм була сплачена за даний акційний товар.