Захистіть свій смартфон!


Незважаючи на постійний розвиток Gorilla Glass, екрани смартфонів все ще залишаються досить тендітними для того, щоб їх необхідно було додатково захищати. Відповідно, виробники аксесуарів для смартфонів також постійно шукають нові матеріали, які дозволять простіше і краще забезпечувати захист апаратів. Одним з таких нових у використанні матеріалів, стала гідрогель-плівка. По-суті, це логічний розвиток раніше добре відомої ПЕТ-плівки, яка поступово була витіснена захисним склом. Однак захоплення виробників смартфонів 2,5D екранами, знову повернуло плівки на ринок захисних аксесуарів. При цьому саме ПЕТ-плівки вже не підходили для вигнутих екранів в силу своєї жорсткості. Відповідно, потрібно було шукати нові рішення.

   

Гідрогелева плівка відрізняється від раніше широко застосовуваної для захисту екранів ПЕТ-плівки наступними поліпшеними характеристиками:


Гнучкіше і тонкіше- гідрогелева плівка значно гнучкіша ПЕТ-плівки, що дозволяє їй охоплювати навіть вигнуті межі смартфонів. При цьому вона тонше, що дозволяє повністю зберігати відчуття від дотику екрану як і без захисту.

Висока прозорість - за рахунок меншої товщини, гідрогель-плівка володіє кращими оптичними характеристиками.
Продовжений термін експлуатації - використання нового полімерного матеріалу дозволило збільшити термін експлуатації плівки, тому що цей матеріал менше схильний до пересихання і впливу ультрафіолету.
Самовідновлення - матеріал, з якого виготовлений ​​гідрогель-плівка володіє унікальною функцією самостійно "затягувати" подряпини і потертості. 
Відсутність відбитків пальців - поверхня гідрогель-плівки збирає сліди рук значно менше ніж ПЕТ-плівка. Ми пропонуємо вам цю послугу і подбаємо про все інше.Самостійно виріжемо плівку під ваш гаджет.