Зарядні пристрої

169грн
Знижка
99
грн
189грн
90грн
Знижка
99
грн
189грн
90грн
Знижка
59
грн
99грн
40грн
Знижка
59
грн
109грн
50грн
Знижка
149
грн
249грн
100грн
Знижка
60
грн
129грн
69грн
40грн
40грн
Показати ще 15

В інтернет-магазині Вухо.ком ви знайдете широкий вибір аксесуарів для мобільних телефонів. Зарядний пристрій  це один з головних супутніх товарів для смартфона. Саме він дозволяє відновити заряд акумулятора зручним та швидким способом. Не всі телефони можуть відслужити на одному заряді цілий робочий день.

Як це працює?

З зовнішнього джерела зарядка передає вбудованій в гаджет батареї енергію. Саме так забезпечується тривале та безперебійне функціонування. Як правило, всі гаджети отримують рідну зарядку від виробника. Вона відповідає всім потребам та характерникам конкретного смартфона чи планшета. Та після деякого часу використання кабель може пошкодитись, саме тоді виникає потреба в новій зарядці.

Зарядні пристрої різних типів

Виробники виготовляють універсальні, які підійдуть до всіх моделей, або ж пристрої для конкретного гаджета. Купуючи оригінальний ЗП ви не ризикуєте неочікуваним загоряння від перенапруги. Часто дешеві варіанти можуть призвести до перегріву акумулятора. Звичайно якість не визначається країною виробництва, тут важливіше бренд. Багато відомих компаній мають виробничі потужності в наприклад Китаї. В магазині Вухо.ком ви знайдете універсальні, стаціонарні, автомобільні, бездротові зарядні пристрої.
Мережеві зарядні пристрої для мобільних телефонів заряджаються від електромережі на 220 В. Автомобільні виконують зарядку від бортової мережі машини з підключення через прикурювач. Бездротові працюють за принципом магнітної індукції

На що звернути увагу

Зарядка повинна бути сумісна з гаджетом з характеристикою вихідного підключення. Переконайтесь в відповідності роз’єму: micro-USB, mini-USB або для iPhone. Також потрібно звернути увагу на пропрієтарний вхід, до нього неможна приєднувати пристрої від інших виробників. Кабель буває прямий, кручений, вбудований чи у вигляді рулетки. Довжина визначається відстанню від джерела живлення до гаджета. Цей показник буває дуже різним: 50 см, 100 см і інші варіанти.

Купити зарядний пристрій для телефону можна в інтернет-магазині Вухо.Ком. Ми доставляємо замовлення по всій Україні Новою поштою. Також зарядний пристрій можна забрати магазинах нашої мережі. Якщо у вас виникають питання, залиште свій номер телефону і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.