ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

Смартфони iPhone

36 199грн
35 099грн
34 199грн
21 799грн
21 799грн
12 999грн
31 699грн
16 399грн
13 099грн
13 099грн
33 899грн
38 299грн
Показати ще 12 продукти 3

Смартфони iPhone   

 

Мобільні пристрої Apple б’ють рекорди популярності в цілому світі. Кожна нова модель, що виходить на ринок, викликає непідроблені емоції відданих прихильників та жваві дискусії серед скептиків.Бажаючих придбати iPhoneявно не бракує, а з випуском кожного наступного телефона їх чисельність все збільшується. Чим же так приваблює до себе покупців телефон з логотипом у вигляді надкушеного яблука?

Перш за все, цей пристрій характеризується дуже хорошою продуктивністю та найсучаснішими компонентами. Високоякісні матеріали роблять його прекрасним інструментом для роботи та, разом з тим,чудовим мобільним центром розваг.

При виборі варто звернути особливу увагу на наступні характеристики: екран,версію операційної системи, процесор, пам'ять та спосіб передачі даних.

Відмінна камера iSight та бездоганна передача звуку як найкраще сприяють можливості зберігати приємні миті вашого життя у вигляді фото чи відео. Зображення, створені на iPhone, захоплюють чіткістю та розмаїттям барв не лише на екрані Retina, але й в роздрукованому вигляді. Ну а витривала батарея та швидкісний процесор – запорука того, що телефон не підведе вас у потрібну хвилину.

Iphone 6(Айфон 6),  Iphone 7 (Айфон 7) чи будь-який інший iPhone оснащені операційною системою iOS. Вона призначена виключно для пристроїв компанії Apple. iOS характеризується швидкістю роботи і надзвичайно інтуїтивним інтерфейсом: з легкістю розібратись з ним під силу навіть малій дитині!

Айфони вважаються одними з найбільш дизайнерських смартфонів. Їх мінімалістично-елегантні моделі доступні у різноманітних кольорових версіях: чорній, білій, срібній, золотій, сірій та навіть рожево-золотистій й червоній.

Дуже важливою перевагою є стійкість до вологи, води та пилу, підтверджена сертифікатом IP67. Додатково можна купити спеціальні аксесуари, які здатні в рази збільшити опірність телефону до зовнішніх подразників та пошкоджень.

Iphone 8 (Айфон 8), як зрештою і його попередники– це не просто телефон. Можна навіть сміливо стверджувати, що функція дзвінка у ньому – всього лиш одна з опцій. Те ж саме можна сказати і про саму нову модель Iphone X (Айфон 10, АйфонИкс). Всі ці смартфони –  своєрідні комп’ютери, спроектовані з особливою старанністю розробниками з Купертино.

Завдяки Iphone усі необхідні дані доступні вам буквально на відстані простягнутої руки. Незалежно від того, чи управляєте ви компанією, навчаєтесь в університеті, чи, можливо, подорожуєте екзотичними країнами, айфон завжди надасть потрібну інформацію: покаже прогноз погоди, перевірить трафік на дорозі, поділиться курсом акцій на біржі чи перекладе фразу на незнайомій мові.

Цього недостатньо? Онлайн-магазин додатків AppStore пропонує доступ до самих різноманітних програм, серед яких точно знайдеться та, що охоплює ваші актуальні потреби.

Щоб купити iPhone, необов’язково їхати у Львів, адже придбати його можна у нас в інтернет-магазині.