ВУХО.КОМ
Зеленая, 153 а 79035 Львов, Украина
0800757567 shop@vuho.com.ua
от 10грн до 17 000грн

Смартфони iPhone

33 199грн
20 199грн
22 599грн
26 799грн
Обери свого гравця! Телефон + Аксесуар! *800 грн на аксесуари у подарунок!
35 999грн
25 999грн
Обери свого гравця! Телефон + Аксесуар! *800 грн на аксесуари у подарунок!
25 999грн
29 899грн
29 899грн
29 899грн
30 299грн
34 099грн
Показати ще 12

Смартфони iPhone   

 

Мобільні пристрої Apple б’ють рекорди популярності в цілому світі. Кожна нова модель, що виходить на ринок, викликає непідроблені емоції відданих прихильників та жваві дискусії серед скептиків.Бажаючих придбати iPhone явно не бракує, а з випуском кожного наступного телефона їх чисельність все збільшується. Чим же так приваблює до себе покупців телефон з логотипом у вигляді надкушеного яблука?

Перш за все, цей пристрій характеризується дуже хорошою продуктивністю та найсучаснішими компонентами. Високоякісні матеріали роблять його прекрасним інструментом для роботи та, разом з тим,чудовим мобільним центром розваг.

При виборі варто звернути особливу увагу на наступні характеристики: екран,версію операційної системи, процесор, пам'ять та спосіб передачі даних.

Відмінна камера iSight та бездоганна передача звуку як найкраще сприяють можливості зберігати приємні миті вашого життя у вигляді фото чи відео. Зображення, створені на iPhone, захоплюють чіткістю та розмаїттям барв не лише на екрані Retina, але й в роздрукованому вигляді. Ну а витривала батарея та швидкісний процесор – запорука того, що телефон не підведе вас у потрібну хвилину.

Iphone 6(Айфон 6),  Iphone 7 (Айфон 7) чи будь-який інший iPhone оснащені операційною системою iOS. Вона призначена виключно для пристроїв компанії Apple. iOS характеризується швидкістю роботи і надзвичайно інтуїтивним інтерфейсом: з легкістю розібратись з ним під силу навіть малій дитині!

Айфони вважаються одними з найбільш дизайнерських смартфонів. Їх мінімалістично-елегантні моделі доступні у різноманітних кольорових версіях: чорній, білій, срібній, золотій, сірій та навіть рожево-золотистій й червоній.

Дуже важливою перевагою є стійкість до вологи, води та пилу, підтверджена сертифікатом IP67. Додатково можна купити спеціальні аксесуари, які здатні в рази збільшити опірність телефону до зовнішніх подразників та пошкоджень.

Iphone 8 (Айфон 8), як зрештою і його попередники– це не просто телефон. Можна навіть сміливо стверджувати, що функція дзвінка у ньому – всього лиш одна з опцій. Те ж саме можна сказати і про саму нову модель Iphone X (Айфон 10, АйфонИкс). Всі ці смартфони –  своєрідні комп’ютери, спроектовані з особливою старанністю розробниками з Купертино.

Завдяки Iphone усі необхідні дані доступні вам буквально на відстані простягнутої руки. Незалежно від того, чи управляєте ви компанією, навчаєтесь в університеті, чи, можливо, подорожуєте екзотичними країнами, айфон завжди надасть потрібну інформацію: покаже прогноз погоди, перевірить трафік на дорозі, поділиться курсом акцій на біржі чи перекладе фразу на незнайомій мові.

Цього недостатньо? Онлайн-магазин додатків AppStore пропонує доступ до самих різноманітних програм, серед яких точно знайдеться та, що охоплює ваші актуальні потреби.

Щоб купити iPhone, необов’язково їхати у Львів, адже придбати його можна у нас в інтернет-магазині.